Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

KIBICUJEMY POLSKIEJ DRUŻYNIE W LIDZE MISTRZÓW

W środę 27 września pojechaliśmy do Kielc, gdzie w Hali Legionów drużyna Industria Kielce podejmowała w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych najbogatszy klub na świecie Paris S.G. Nasza młodzież mogła na własne oczy zobaczyć największe gwiazdy światowej piłki ręcznej. Świetnie bawiliśmy się i kibicowaliśmy, a po meczu mogliśmy sfotografować się z niektórymi zawodnikami.

sport 01sport 01
sport 01sport 01sport 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500