Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

PÓŁFINAŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Zakończyły się dzisiejsze zawody półfinałowe w halowej piłce nożnej ⚽️dziewcząt🙎‍♀️. Nasze dziewczęta nie występowały w roli faworytek, ale bardzo dzielnie walczyły i w dwóch meczach były bardzo blisko wygranej. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce, ale dziewczęta pokazały się bardzo dobrej strony. Zwyciężyło IX LO z Opola, drugi był ZSE w Nysie, a trzecie miejsce przypadło I LO z Namysłowa.

Gratulacje dla dziewczyn za walkę do końca oraz podziękowania dla naszych wspaniałych kibiców.👏

zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500