Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

DZIEŃ SPORTU - TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

W rywalizacji piłkarskiej najlepszą drużyną okazali się gracze zespołu FC Gorzelnia, drugie miej-sce zajęli Stonersi, a trzecie należało do Gazowników. Wszystkim zawodnikom dziękujemy.

Podziękowania należą się również organizatorom rozgrywek, wszystkim uczniom zaangażowa-nym w tym dniu. Szczególne podziękowania dla ucznia 3bLO - Adrian Gwóźdź przeszedł samego siebie w kwestii organizacji turnieju halowego: przygotował tabele, plakat, zaprojektował dyplo-my dla zwycięzców wszystkich konkurencji. Wielkie dzięki.

pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02pilka halowa 02

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500