Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

UDANY WYSTĘP NASZYCH UCZNÓW W POWIATOWYCH ZAWODACH W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W piątek 3 grudnia reprezentacja chłopców z naszej szkoły uczestniczyła w powiatowych zawodach w koszykówce w Brzegu. Po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach zajęliśmy ostatecznie bardzo dobre trzecie miejsce na sześć rywalizujących zespołów. W półfinale po świetnym meczu (po trzech kwartach przegrywaliśmy tylko 4 punktami) przegraliśmy z późniejszym zwycięzcą zawodów ZSB Brzeg.

Wyniki poszczególnych meczów:

ZSP Grodków - ZSZ Brzeg 21 -15
ZSP Grodków - ZSE Brzeg 11 -34
ZSP Grodków - ZSB Brzeg 15 -30

zawody kosz

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za bardzo dobre zawody i życzymy powodzenia w najbliższych zawodach w siatkówce.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500