Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

CZWARTY OPOLSKI BIEG BELFRA

W sobotę 16 października odbył się w Grodkowie Czwarty Opolski Bieg Belfra. Nasza szkoła po raz kolejny była współorganizatorem tej wspaniałej imprezy - głównym patronem i organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Opolu. Na starcie biegu na 10 km stanęło ponad 170 biegaczy, w tym sam kurator opolski pan M.Siek. W chodzie z kijkami wystartowało około 200 osób. Naszą szkołę reprezentował w biegu ksiądz D.Świerc a w chodzie pani wicedyrektor A.Tomczyk. GRATULUJEMY STARTU !!!

bieg belfra 021

bieg belfra 004 bieg belfra 005

Więcej zdjęć z wydarzenia do obejrzenia w Galerii (TUTAJ).

Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, drużynie harcerskiej kierowanej przez M.Gaika oraz uczniom - wolontariuszom, którzy pomagali w organizacji tego dużego przedsięwzięcia. Na jednym ze zdjęć przedstawiamy Wam grupę uczniów, którzy na trasie biegu wydawali wodę mineralną oraz kierowali ruchem. Oto oni: Pochopień Radek, Ptaszyński Dawid, Glegoła Agata,Sieczkowska Weronika, Dzienisieńko Weronika, Górniak Igor, Studziński Patryk, Kapusta Julia, Ryba Małgorzata,Wąsowicz Jakub, Szczutowska Aleksandra,Łoza Julia, Szczygieł Kamila i Mika Aleksandra.

ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU DO UDZIAŁU W BIEGU ORAZ POMOCY W ORGANIZACJI.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500