Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

SPORT

PÓŁFINAŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Zakończyły się dzisiejsze zawody półfinałowe w halowej piłce nożnej ⚽️dziewcząt🙎‍♀️. Nasze dziewczęta nie występowały w roli faworytek, ale bardzo dzielnie walczyły i w dwóch meczach były bardzo blisko wygranej. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce, ale dziewczęta pokazały się bardzo dobrej strony. Zwyciężyło IX LO z Opola, drugi był ZSE w Nysie, a trzecie miejsce przypadło I LO z Namysłowa.

Gratulacje dla dziewczyn za walkę do końca oraz podziękowania dla naszych wspaniałych kibiców.👏

zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01zawody pilka nozna dz 01
zawody pilka nozna dz 01

TURNIEJ W RAMACH WOŚP - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

W ramach przygotowań do udziału w zawodach międzyszkolnych w piłce ręcznej🤾‍♀️ dziewczęta z ZSP Grodków razem z zawodniczkami UKS Olimp Grodków wzięły udział w turnieju w ramach WOŚP w Tułowicach🙂👏💪❤️

turniej wosp 03
turniej wosp 03turniej wosp 02

KOLEJNE SUKCESY ZSP GRODKÓW

12 stycznia 2023 r. w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt👱‍♀️⚽, nasza drużyna zajęła 1 miejsce 🥇 i awansowała do półfinału wojewódzkiego‼️. Natomiast 19 stycznia rywalizowali chłopcy w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej 👨‍🦰, zajmując 3 miejsce 🥉.

👏Gratulujemy💪

zawody 01zawody 02

IV MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Zawody powiatowe w siatkówce chłopców IV m. 🏐 Gratulujemy 👏🏐

zawody siatkowka 01zawody siatkowka 03

V MEMORIAŁ ZDZISŁAWA ZIELONKI

W czwartek 24 listopada na Hali Sportowej ZSP Grodków im. Zdzisława Zielonki odbył się V Memoriał ku czci jej patrona Pana Zdzisława Zielonki - wieloletniego nauczyciela LO Grodków, PSP nr 3 w Grodkowie oraz wybitnego trenera UKS Olimp Grodków. Dzisiaj rywalizowali chłopcy, jutro zapraszamy na zmagania dziewcząt.

memorial zielonki 01memorial zielonki 04memorial zielonki 03
memorial zielonki 02memorial zielonki 05
memorial zielonki 01memorial zielonki 04memorial zielonki 03

III MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

20 października w Brzegu odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej ⚽️chłopców nasza drużyna wywalczyła 🏆🥉III miejsce. Brawo chłopaki 😀.

zawody pilka

IV MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dziewczyny z naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w zawodach w piłkę nożną na trawie⚽️. Nasze piłkarki zdobyły 4 miejsce!

zawody nozna dziewczyny1Drużynę reprezentowały: Patrycja Bujewicz, Alicja Nowak, Katarzyna Sznajder, Wiktoria Zarzycka, Katarzyna Gajewska, Karolina Lipa, Kornelia Dąbrowska, Dominika Łabuz.

Opiekun: Łukasz Sawka
Gratulujemy!

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

Zajęcia siłowe i ogólnorozwojowe w siłowni 🏋️‍♀️🏋️🏋️‍♂️ (hala sportowa) – poniedziałek godz.1500 – 1630 prowadzący Grzegorz Malinowski

Piłka ręczna dziewcząt (hala sportowa)🤾‍♀️🤾🤾‍♂️ – poniedziałek godz. 1730 – 1845, środa godz. 1730 – 1830 prowadzący Grzegorz Malinowski

Piłka ręczna chłopcy (hala sportowa) –🤾‍♀️🤾🤾‍♂️ środa godz. 1830 – 1930 prowadzący Grzegorz Piechota

Piłka nożna i tenis stołowy dziewcząt i chłopców ⚽️ (hala sportowa) – wtorek 1410 – 1510 prowadzący Łukasz Sawka

Koszykówka (sala gimnastyczna w budynku głównym) - wtorek 1500 - 1545 prowadzący Wiesław Synowerski

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500