Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

SPORT

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM

W półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym🏓 dziewcząt uczennice ZSP Grodków Dominika Łabuz i Julia Galus, po zaciętej walce niestety nie otrzymały awansu do finału wojewódzkiego. Zajęły 5 i 6 miejsce, co jest ogromnym sukcesem.

GRATULUJEMY🔛🔝💪🏅

polfinal tens stolowy 01polfinal tens stolowy 01

III MIEJSCE W FINAŁACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

🥉III miejsce w finałach powiatu w halowej piłce nożnej⚽chłopców. Po raz kolejny powiatowe rozgrywki w futsalu odbyły się na Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w ZSP Grodków.  Chłopcy utrzymali dobry poziom - powtarzając wynik dziewcząt z ZSP Grodków.

Gratulujemy👏

final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01final pilka nozna chl 01

III MIEJSCE W FINALE POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

ZSP Grodków odbył się finał powiatu w halowej piłce nożnej⚽ dziewcząt 👧w którym to nasze zawodniczki zajęły III miejsce 🥉.

Gratulujemy👏

final pilka nozna dz 01final pilka nozna dz 01

SUKCES NASZEJ UCENICY W MISTRZOSTWACH POLSKI MODELI HALOWYCH

Maja Gawryś, uczennica ZSP Grodków, vice mistrzynią Polski w kategorii młodziczek na Mistrzostwach Polski Modeli Halowych F1N✈️
Gratulacje 👏👏

halowe mistrzostwa 01halowe mistrzostwa 01halowe mistrzostwa 01halowe mistrzostwa 01

MISTRZOSTWA POWIATU BRZESKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

Uczniowie ZSP Grodków świetnie się zaprezentowali.

W kategorii dziewcząt:👧
🥇1 miejsce Julia Galus
🥈2 miejsce Dominika Łabuz

W kategorii chłopców: 👦
🎖️5 miejsce Dominik Galus
🎖️12 miejsce Kacper Bartoszyński

Gratulujemy!! 👏💪

pingpong 01pingpong 01pingpong 01pingpong 01pingpong 01pingpong 01

KOLEJNI NASI UCZNIOWIE Z SUKCESAMI

Kolejni uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie z sukcesami😀😃 tym razem w Klubie Taekwon-do OKSW Julia Kubik (1BLO), Róża Adamowska (1ALO), Martyna Psiurska (2TIE) otrzymały kwalifikacje do Egzaminu Mistrzowskiego 🥋💪👍.
Gratulujemy 👏👏.
tekwondo

DUŻE OSIĄGNIĘCIE NASZEJ UCZENNICY

Uczennica klasy 1 BLG ZSP Grodków Maja Gawryś odniosła ogromny sukces zajmując 🥇I miejsce w kategorii Junior - A6 podczas kolejnego etapu Pucharu Polski Modeli Halowych, które odbyły się w dniach 23-24.09.2023 r. w Kłomnicach koło Częstochowy.

Jesteśmy z Ciebie dumni!!🥳💪. Serdecznie gratulujemy !!!😀😃

maja

KIBICUJEMY POLSKIEJ DRUŻYNIE W LIDZE MISTRZÓW

W środę 27 września pojechaliśmy do Kielc, gdzie w Hali Legionów drużyna Industria Kielce podejmowała w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych najbogatszy klub na świecie Paris S.G. Nasza młodzież mogła na własne oczy zobaczyć największe gwiazdy światowej piłki ręcznej. Świetnie bawiliśmy się i kibicowaliśmy, a po meczu mogliśmy sfotografować się z niektórymi zawodnikami.

sport 01sport 01
sport 01sport 01sport 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500