Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W poniedziałek 22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi🌍. Z tej okazji klasy 1a LO oraz 1b LO ZSP Grodków przeprowadziły szkolny konkurs wiedzy ekologicznej.  Najwyższą lokatę zdobyła🥇 klasa 2 LO, drugie miejsce🥈 zajęła klasa 2TIE, natomiast trzecie miejsce 🥉klasa 4a LO.  Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.  W ramach promocji Dnia Ziemi🌐 w szkole pojawiły się plakaty i prezentacje, a w ramach działań praktycznych uczniowie klasy 1B LO pięknie wysprzątali pobliski park.🧹

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500