Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

GORĄCZKA ZŁOTA💰

goraczka zlotaSzkolne Koło PCK informuje, że rozpoczynamy 23 edycję ogólnopolskiej akcji "Gorączka złota"💰😃 .Jeśli przypadkiem ktoś jeszcze o niej nie słyszał, to już spieszymy z informacjami "Gorączka złota" to akcja, w ramach której zbieramy "złote monety" tzn. te z nominałem 1, 2 i 5 groszy.👛💰🪙
Zbieramy je do 24 maja, a później liczymy... liczymy i jeszcze liczymy🧮. I uwierzcie nam, że za każdym razem zbiera się z tego spora kwota, która pozwala sfinansować wsparcie dla dzieci z naszego rejonu tj. wyprawki szkolne, obiady w szkołach🍲, kupno butów🥾👢 czy kurtek🧥 Każdy grosz jest dla nas na wagę złota💰💪.

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500