Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

SURWIWALOWA PIERWSZA POMOC

Szkolna drużyna ratownicza ZSP Grodków wzięła udział w zajęciach z Surwiwalowej pierwszej pomocy🚑 oraz zajęciach strzeleckich zorganizowanej przez Pana Irka z firmy Wojnarowski. Szkolenie było nagrodą🏆 za zajęcie II miejsca w VII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu.

Uczniowie mieli możliwość nauczyć się posługiwania bronią palną na profesjonalnej strzelnicy oraz udzielania pierwszej pomocy w warunkach pola walki m.in. transportowania poszkodowanego z miejsca trudno dostępnego, tamowania krwotoków w postrzałach kończyn, klatki piersiowej ,💉 stabilizacji kończyn w przypadku urazu.🩸🫁🫀

Dziękujemy za świetnie zorganizowane i przeprowadzone szkolenie.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500