Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

I MIEJSCE W ETAPIE STREFOWYM MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY PCK

19 kwietnia w siedzibie ZSP Grodków odbyła się XXX jubileuszowa edycja Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.⛑️ W zmaganiach uczestniczyło łącznie 9 pięcioosobowych drużyn ratowniczych z rejonu PCK w Brzegu, Nysie i Otmuchowie.  Uczestnicy Mistrzostw musieli zmierzyć się na 4 pozorowanych stacjach urazowych m.in. porażenie prądem⚡, próba samobójcza, nagłe zatrzymanie krążenia oraz jednej stacji teoretycznej.  Ponadto między stacjami były przygotowane dla uczestników stacje relaks. 🪀🎳🍖🌭 Drużyna ratownicza ZSP Grodków zajęła I miejsce i tym samym zagwarantowała sobie prawo udziału w etapie okręgowym (wojewódzkim) mistrzostw, który odbędzie się już 11 maja w Opolu.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Mistrzostw i przyjęcie naszych gości (kawiarenka☕🍩🥧🥐, grill🥓🍗, osoby oprowadzające, pozoranci). Wielkie podziękowania należą się sędziom oceniającym poczynania szkolnych drużyn ratowniczych.

Dziękujemy również sponsorom i patronom:

▶️ Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów
▶️ Panu Jackowi Monkiewiczowi - Staroście Powiat Brzeski
▶️ Panu Markowi Antoniewiczowi - Burmistrzowi Grodkowa Urząd Miejski w Grodkowie
▶️ Panu Robertowi Wąs – WASBUD Grodków
▶️ Panu Andrzejowi Staruch - GRODCONO Grodków
▶️ Panu Tomaszowi Zemanowi – Prezesowi Zarządu GRODWiK sp. z o.o.
▶️spółce AGROAS
▶️spółce BORT-WIMAR

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500