Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY

VII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu za nami🤕👩‍⚕️
W sobotni dzień Drużyna ratownicza ZSP Grodków po raz siódmy już z rzędu wzięła udział w Mistrzostwach pierwszej pomocy organizowany przez brzeski "Medyk"
W tym roku wzięło udział 10 drużyn ratowniczych reprezentujący szkoły ponadpodstawowe niemal z całego województwa opolskiego.
Uczniowie musieli poradzić sobie z pięcioma stacjami urazowymi: zakrztuszenie👶🍼 niemowlęcia, oparzenie chemiczne⚗️👨‍🔬, używki, wisielec, nagłe zatrzymanie krążenia oraz z testem wiedzy.
Drużyna ratownicza ZSP Grodków poradziła sobie znakomicie, drugi raz z rzędu zajęła II🥈 miejsce w tych Mistrzostwach.👏💪
W nagrodę uczniowie pojadą na jednodniowe szkolenie 🚌"Surwiwalowa pierwsza pomoc"
Ponadto zajęliśmy I 🥇miejsce w kategorii Brzeski Mistrz Pierwszej Pomocy (najlepsza drużyna w powiecie brzeskim) , której nagrodę ufundował Pan Jacek Monkiewicz Starosta Powiatu Brzeskiego. Powiat Brzeski
Natomiast Pan Jacek Mrożek w kategorii nauczycieli zajął I 🥇miejsce - nagrodą jest szkolenie pierwszej pomocy dla pracowników szkoły.🏆
Skład drużyny:
🥈 Aleksander Steleblak
🥈 Kacper Szefer
🥈Jakub Bryła
🥈Maja Rusnak
Dzielnie nas wspierali: Kaja Chudak i Bartłomiej Klockowski
Gratulujemy!!

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500