Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

Kurs podstawowy pierwszej pomocy

Kursy-pierwszej-pomocyW pierwszym tygodniu ferii zimowych (2-3 luty 2016 r.) w naszej szkole odbędzie się "Kurs podstawowy pierwszej pomocy". Kurs zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów pierwszej pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu. Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych i prowadzony będzie przez 2 dni.

Kurs kończy się egzaminem, po którego zdaniu kursant otrzymuje certyfikowane zaświadczenie. Koszt kursu dla uczniów naszej szkoły to 60,00 PLN (netto). Termin zgłoszenia upływa 4 grudnia 2015 r.(piątek)

Szczegółowe informacje i zapisy u Pana prof. Jacka Mrożka.

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500