Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

Turniej Pierwszej Pomocy już za nami...

turniej ppPodczas dni otwartych odbyły się III Turnieje I Pomocy, na których gimnazjaliści jak i uczniowie szkół średnich chwalili się swoimi umiejętnościami praktycznymi związanymi z udzielaniem pierwszej pomocy. I poszło im ŚWIETNIE 

Turnieje jakie się odbyły to:

- II Turniej Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie

Wyniki:

I miejsce: Gimnazjum Publiczne w Jędrzejowie

II miejsce: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie (1 drużyna)

III miejsce: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie (2 drużyna)

IV miejsce: Publiczne Gimnazjum w Graczach

V miejsce Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie

Ponadto drużyna z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grodkowie brała udział w Turnieju poza klasyfikacją.

Mimo to drużyna ta otrzymała wiele pochwał od sędziów oceniających poszczególne stacje urazowe.

- etap rejonowy I Okręgowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK dla szkół gimnazjalnych

I miejsce: Gimnazjum Publiczne w Jędrzejowie

II miejsce: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie

III miejsce: Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie

- etap rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce 1-wszy zespół ratowniczy Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie uzyskując 126 pkt. na 131 możliwych do zdobycia

II miejsce zespół ratowniczy LO w Grodkowie

III miejsce 2-gi zespół ratowniczy ZSR CKP w Grodkowie

Oto opinia jednego z uczestników turnieju:

„Ogólnie to zawody były jak dla mnie bardzo udane, atmosfera była super i powiem nawet, że nie zauważyłam kiedy te 4 scenki się skończyły :) Fajne było to, że trafiłam na scenkę z ratownikami bo wytłumaczyli nam co robimy źle i to na następnych scenkach bardzo się przydało :) :D”

W nagrodę zawodnicy z Gimnazjum Publicznego w Jędrzejowie oraz 1-wszego zespołu ratowniczego Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie będą reprezentowały rejon Grodków PCK na etapie okręgowym (wojewódzkim) Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, który odbędzie się 31 maja 2014 w Opolu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć z Turnieju I Pomocy na oficjalniej stronie drużyny na Facebooku

www.facebook.com/druzynaratowniczazsr  

{phocagallery view=category|categoryid=93|limitstart=0|limitcount=0}

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500