Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

czerwony krzyzW dniu 6 maja 2014 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie gościliśmy uczniów wraz z opiekunami reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Uczniowie Ci brali udział w etapie rejonowym dwóch konkursów organizowanych przez Opolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu, a mianowicie:XII Wojewódzki Turniej pod hasłem „Człowiek i jego środowisko” oraz

IX Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu.

Nasi młodsi przyjaciele mimo zaciętej rywalizacji podczas konkursów mieli również możliwość zapoznania się przyjazną atmosferą panującą w szkole.

Po zakończeniu rywalizacji ogłoszono wyniki.

W Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu w kategorii szkół gimnazjalnych całe podium przypadło uczniom grodkowskich gimnazjów. I miejsce –zajęła Marta Pawlak, II miejsce - Ewelina Procek (obie reprezentujące Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie). III miejsce przypadło przedstawicielowi Gimnazjum Publiczne nr 2 w Grodkowie Rafałowi Buremu.

W kategorii szkół podstawowych tej Olimpiady I miejsce zajęła Natalia Kmiecik ze Szkoły Podstawowej w Chróścinie, II miejsce - Julia Dominikowska, a III miejsce - Julia BRĄCZEK (obie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach).

W najmłodszej kategorii wiekowej etapu rejonowego XII Wojewódzkiego Turnieju pod hasłem „Człowiek i jego środowisko” I miejsce zajął Kajetan Sochor z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Grodkowie, II miejsce Pola Topa ze Szkoły Podstawowej w Chróścinie, a III miejsce przypadło Kajetanowi Kowalowi z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kopicach).

Najlepsi zawodnicy spotkają się w czerwcu 2014 r. w Opolu na etapie okręgowym (wojewódzkim) poszczególnych kategorii.

Zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy za rok!

 {phocagallery view=category|categoryid=92|limitstart=0|limitcount=0}

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500