Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

Kurs pierwszej pomocy

kursppW dniach 25 i 26 lutego 2014 r. w szkole odbył się kurs podstawowy pierwszej pomocy. Mimo tego, iż był to okres ferii zimowych wzięło w nim udział 15 uczniów: Chrobot Kamil, Młot Błażej, Dyl Magdalena, Pajdzik Klaudia (wszyscy 4 TA); Machnio Tomasz i Bernat Ewa (4 TI), Szyszko Patryk i Karolina Wolny (3 TE). Z klasy 3 TPS: Doskocz Mariusz, Moras Kacper, Soja Mariusz, Prążyński Karol, Justyna Brączek i Natalia Wiznerowicz (1 TE/TA) oraz Grzanka Bartosz (1 B).

Kurs obejmował głównie zajęcia praktyczne z zakresu udzielania pomocy osobie nieprzytomnej, osobie z zatrzymaną akcją serca i w wielu innych sytuacjach urazowych, które mogą się przydarzyć w życiu codziennym, (m.in. zadławienia, krwotoki, oparzenia). Uczestnicy kursu doskonale sobie radzili z przygotowaniem opatrunków.

Na zakończenie kursu odbył się egzaminem teoretyczno-praktyczny, z którym wszyscy doskonale sobie poradzili i otrzymali certyfikowane zaświadczenia.

{phocagallery view=category|categoryid=69|limitstart=0|limitcount=0}

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500