Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

"ŻYCIE JEST WARTE ROZMOWY" - PLATFORMA EDUKACYJNO-POMOCOWA

„Życie warte jest rozmowy” (https://zwjr.pl/) to pierwsza w Polsce platforma edukacyjno-pomocowa dla osób w kryzysie, jak i szukających wsparcia dla kogoś, kto przeżywa trudności psychiczne czy żałobę po samobójczej śmierci bliskiego. Pomysłodawczynią projektu jest dr Halszka Witkowska- suicydolog,

Platforma podzielona jest na trzy strefy :

  1. Strefa pomocy – baza bezpłatnych miejsc i nr pomocowych w Polsce, konsultacje online (bezpłatne) ze specjalistami, informacje jak pomóc komuś w kryzysie, informacje dla rodziców, których dziecko zmaga się z kryzysem psychicznym, informacje dla nauczycieli, psychologów, pedagogów (również bezpłatne konsultacje, porady), a także dla grup rówieśniczych będących ogromnym wsparciem.
  2. Strefa wiedzy – znajdują się tu poradniki, publikacje dla rodziców, nauczycieli, młodzieży, a także inne materiały nt. promocji zdrowia psychicznego, profilaktyki zachowań autodestruktywnych młodzieży, pomocy i wsparcia osób w kryzysie.
  3. Aktualności –najnowsze, wydarzenia, sprawy, publikacje.

Pomoc jest anonimowa i bezpłatna!

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500