Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
Featured

SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W INTERNETOWEJ GRZE GIEŁDOWEJ

Pani Katarzyna Turowska wraz z grupą uczniów ZSP Grodków odniosła ogromny sukces na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie!!!👏💪🤝
SIGG Szkolna Internetowa Gra Giełdowa to internetowa gra, w której biorą udział uczniowie i nauczyciele z całej Polski. Polega ona na inwestowaniu wirtualnych środków pieniężnych💸💱 w akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, pochodzących z rzeczywistego rynku ofert. Kilkumiesięczna rozgrywka, wymaga od uczestników wytrwałości i współpracy🤝 oraz uczy cierpliwości. Jej celem jest oczywiście osiągnięcie jak największego zysku z inwestycji. 💹
W tym roku w konkursie wzięło udział prawie 30.000 uczniów i 1300 nauczycieli z całej Polski.
Wśród nich byli też uczniowie ZSP w Grodkowie wraz z opiekunką P. Katarzyną Turowską. Najbardziej wytrwali w stresujących decyzjach inwestycyjnych okazali się: Kacper Pieczątka, Bartosz Stróż, Natan Inglot z kl 1a LO oraz Dawid Kózka, Nikodem Dańczak z 2 TIE. Pierwszy zespół zajął 8 miejsce w województwie, drugi 9-te, co jak na pierwsze spotkanie z giełdą jest bardzo dobrym wynikiem i sporym sukcesem!💪
Opiekunka zespołów P. Katarzyna Turowska również brała udział w zmaganiach i rywalizacji z innymi opiekunami i zdobyła 3 🥉miejsce w Polsce!!!🥳🏆
Nagrodę🎁🛍️ za ten sukces odbierała pod koniec kwietnia w sali notowań GPW w Warszawie z rąk samego prezesa GPW.
Wszystkim gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy w następnym roku!👏.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500