Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

KONKURS PT. OSWAJANIE LITERATURY

Konkurs "Oswajanie literatury 🙂" w ZSP Grodków na najlepsze przebranie za bohatera literackiego. W zmaganiach wzięli udział uczniowie różnych oddziałów szkolnych ZSP Grodków🎭. Wszystkie przebrania były fantastyczne, ciekawe, pomysłowe👏. Wyniki konkursu były następujące:

  • 🥇Zwycięzcą został, przebrany za jednego z bohaterów "Kamieni na szaniec"🪖 A. Kamińskiego - Adam Mrożek uczeń klasy 1 TI,
  • 🥈II miejsce zajął Przemysław Margoszczyn z klasy 1a LO, który wcielił się w postać Cześnika z "Zemsty" A. Fredry,
  • 🥉III Nikodem Dańczak z klasy 2 TIE jako Bogusław Radziwiłł 🗡️z "Potopu" H. Sienkiewicza.

Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie wyobraźni i dystansu do siebie 😃🥳.

konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01konkurs oswoj literature 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500