Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

KOKURS RECYTATORSKI

17 listopada 2023r. w Klubie 1. Pułku Saperów w Brzegu odbył się XX Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej im. ks. ppłk. Zbigniewa Stefaniaka, w którym wzięły udział cztery uczennice ZSP Grodków: Emilia Czabaj, która zaprezentowała wiersz „Inka” nieznanego autora,  Kaja Chudak z wierszem „List do Świętego Mikołaja” autorstwa E. Wiśniowskiej, Judyta Gajek – recytująca wiersz „bez” T. Różewicza oraz Marta Lizurej, w wykonaniu której usłyszeliśmy utwór księdza J. Twardowskiego „Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś…”.

Nasze uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze, wykazując się dużą wrażliwością i znakomitą interpretacją tekstów poetyckich, za co otrzymały:
🔝 Kaja Chudak i Marta Lizurej - wyróżnienia specjalne 🫶🏆
🔝 Emilia Czabaj i Judyta Gajek - wyróżnienia🫶🏆

Biorąc pod uwagę fakt, że coraz rzadziej uczniowie angażują się w tego typu konkursy, dziewczynom należą się nie tylko gratulacje, ale i ogromne uznanie!👏

konkurs recytatorski 01konkurs recytatorski 01konkurs recytatorski 01konkurs recytatorski 01konkurs recytatorski 01konkurs recytatorski 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500