Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

🥈 II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY

Szkolna drużyna ratownicza wzięła udział w szóstej edycji Mistrzostw Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu. Nagrodą za II miejsce jest kurs dla uczestników drużyny "Surwiwalowa pierwsza pomoc". Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Steleblak, Kacper Szefer, Jakub Bryła, Martyna Psiurska. Dzielnie drużynę wspierały Wiktoria Zatorska i Maja Rusnak.  Zadania podczas mistrzostw były bardzo realistyczne i wymagające m.in. upadek z wysokości, awantura i przedawkowanie używek w dyskotece , upadek ze schodów, czy też pomoc strażakom podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Ponadto indywidualnie osiągnęliśmy wysokie miejsca:
- Jakub Bryła – I miejsce🥇 w kategorii Brzeski Mistrz Teorii otrzymując okazały puchar i dyplom🏆🏆
- Jacek Mrożek – miejsce II w kategorii opiekun drużyny

Mogliśmy również udzielić wywiadu dla Radia Opole (TUTAJ).

Dziękujemy Firmie AgroAs za otrzymane koszulki. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń oraz z workiem doświadczeń które będą procentowały w przyszłości.

Jesteśmy z Was dumni!!! 👍👏👏

mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500