Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH - ETAP WOJEWÓDZKI

W dniu dzisiejszym uczniowie ZSP Grodków Wiktor Broda👨‍💼, Małgorzata Konieczna👩‍💼 oraz Wiktoria Łaska👩‍💼 wzięli udział w drugim, wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, które odbyły się w ZSZ im. Stanisława Staszica w Opolu. Byliśmy jednym z 20 zespołów, które zakwalifikowały się do tego etapu Olimpiady👏. Niestety nie udało nam się stanąć na podium to i tak przeżyliśmy ciekawą przygodę zwiększając swoją wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych.  Po zmaganiach uczestniczyliśmy w wykładzie promującym Uniwersytet Opolski oraz oglądaliśmy pokazy utalentowanych uczniów tamtejszej szkoły. Na koniec udaliśmy się do przytulnej kawiarni na zasłużona kawę☕️

Gratulujemy

konkurs ubezpieczenia 06konkurs ubezpieczenia 06konkurs ubezpieczenia 06konkurs ubezpieczenia 06konkurs ubezpieczenia 06konkurs ubezpieczenia 06

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500