Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

IX EDYCJA KONKURSU "ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - BOHATEROWIE NASZEJ WOLNOŚCI"

7 marca 2023 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Brzegu odbyła się IX edycja konkursu "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Naszej Wolności".  Drużyna ZSP Grodków w składzie: Jakub Dziurdzik i Dominik Kozoświst z kl. II TL pod opieką Pana Jacka Muziewicza zdobyła II miejsce pokonując brzeskie II LO, ZSE i ZSZ Nr 1.  Na konkursie byliśmy jedyną szkołą spoza Brzegu!

Formuła konkursu to losowane pytania, krótka chwila na zastanowienie i odpowiedź przed liczną publicznością, którą stanowili uczniowie i nauczyciele gospodarza konkursu więc wcale nie było łatwo!

Gratulujemy!!

konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500