Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY

W dniu 7 lutego Julia Prochera 👩‍🎓i Fabiola Ułan 👩‍🎓uczennice klasy 4TEP, reprezentowały ZSP Grodków w etapie regionalnym X edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Uczestniczyło w nim 30 uczniów z województwa opolskiego.  Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów wiedzy z zakresu prawa pracy i przepisów bhp👷. Dziewczynom zabrakło jednego punktu aby mogły rywalizować w dogrywce o II i III miejsce na podium.

Gratulacje dla Julii i Fabioli za wyniki oraz podziękowania za przygotowanie do konkursu. 👏👏

Opiekun: Andrzej Chwałek

konkurs bhp 01konkurs bhp 01konkurs bhp 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500