Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNRGO SLEEVEFACE – UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było wykonanie fotografii techniką sleeveface. Sleeveface – polega na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma lub płyty, części ciała.  To nowoczesny i zabawny sposób na popularyzację czytelnictwa i zainteresowanie księgozbiorem bibliotek szkolnej wykorzystując grafiką książki oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Celem konkursu było rozbudzenie wrażliwości czytelników, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, pobudzenie aktywności twórczej.

Laureatami konkursu zostali:

  • Natalia Grzybowska III TIL
  • Piotr Kuka kl. III TIL

Konkurs zorganizowały: p. Joanna Jończyk-Warchoł, p. Agata Habina -Kudzia, p. Katarzyna Kendik-Palak.

konkurs czyt 02konkurs czyt 01konkurs czyt 03
konkurs czyt 02konkurs czyt 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500