Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

WYNIKI KONKURSÓW: WIEDZY O HIV I AIDS ORAZ KONKURSU PLASTYCZNEGO „PODAJ RĘKĘ, NIE ZARAZISZ SIĘ!”

1 grudnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano Szkolny Konkurs Wiedzy o Aids i HIV. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu obejmującego 25 zadań, który wymagał od uczestników wykazania się wiedzą dotyczącą m.in. pochodzenia, przebiegu zakażenia HIV, diagnostyki w kierunku HIV, dróg szerzenia się zakażeń HIV oraz leczenia osób chorych na AIDS. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy o HIV i AIDS wśród uczniów, promowanie postaw odpowiedzialności za własne życie oraz zainspirowanie środowiska szkolnego do działań w zakresie profilaktyki HIV/AIDS.

Laureatami konkursu zostały:

  • I m-ce Klaudia Wiącek kl. IV a LO
  • II-ce Martyna Szeląg kl. IV a LO
  • III m-ce Anna Dyrbusz kl. IV a LO

Pamiątkowe dyplomy i nagrody otrzymali również laureaci konkursu plastycznego „Podaj rękę, nie zarazisz się!”

  • I m-ce Anna Manowita kl. III TEP
  • II m-ce Zuzanna Pekról kl. III a LO
  • III m-ce Emilia Teneta kl. III TEP

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkursy zorganizowały i przeprowadziły: p. Agata Habina- Kudzia, p. Marzanna Horodyska i p. Agnieszka Sobów.

konkurs hiv aids 10konkurs hiv aids 10
konkurs hiv aids 10konkurs hiv aids 10
konkurs hiv aids 10konkurs hiv aids 10
konkurs hiv aids 10konkurs hiv aids 10konkurs hiv aids 10
konkurs hiv aids 10

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500