Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

KANGUREK 2022 - PODSUMOWANIE

W naszej szkole w dniu 01 grudnia 2022 odbył się konkurs pt. „KANGUREK 2022”, opracowany w oparciu o regulamin Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.
Serdecznie dziękuję uczestnikom za zaangażowanie, popularyzację matematyki oraz budzenie i rozwijanie zainteresowań matematyką wśród naszych uczniów. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy liceum i technikum w dwóch kategoriach:

  • "Junior" – klasy I i II
  • "Student" – klasy III i IV
  • Miejsce konkursu: sala 208
  • Komitet organizacyjny w składzie:  mgr Elżbieta Rzepka – przewodnicząca

Łącznie w rywalizacji uczestniczyło 24 osoby. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie, który jest przedsmakiem konkursu Międzynarodowego pt. KANGUR.

kangurek 04kangurek 05
kangurek 01kangurek 02kangurek 03

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500