Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

PODWÓJNE PODIUM DLA ZSP GRODKÓW !!!

W dniu 02.12.2022r. uczniowie Aleksander Steleblak 4TE i Jakub Będkowski 1TMR reprezentowali szkołę w XXVIII Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie w Opolu. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy w Opolu. W konkursie wzięło udział 31 uczniów z całego województwa opolskiego. Po bardzo wyrównanej dogrywce finałowej: II miejsce zajął Aleksander Steleblak , III miejsce zajął Jakub Będkowski . Dziękuję Aleksandrowi i Jakubowi za przygotowanie się i udział w konkursie. Gratulacje !!!

Opiekun uczniów: Andrzej Chwałek

konkurs bhp 01konkurs bhp 02konkurs bhp 03
konkurs bhp 03konkurs bhp 03
konkurs bhp 06konkurs bhp 07

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500