Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
AKTUALNOŚCI

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PT. "ORIGAMI ŚWIAT MATEMATYKI"

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt. „Origami świat matematyki”. Zadaniem uczniów jest sporządzenie bombki świątecznej z kulki styropianowej i kolorowych wstążek, cekinów lub ozdób wykonanych techniką origami modułowymi. Prace uczniów będą prezentowane na wystawie w dniu 06.12.2022 r. Termin oddania prac upływa 02.12.2022 r. do sali 208. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu będzie czuwać Pani mgr Elżbieta Rzepka.  Prace uczniów będą nagradzanie oczywiście punktami z zachowania oraz na trzy najpiękniejsze prace czeka niespodzianka materialna. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie.

Celem konkursu jest
- rozwijanie wyobraźni geometrycznej,
- rozwijanie wiedzy z geometrii przestrzennej,
- rozwijanie sprawności manualnej i koncentracji,
- kształtowanie zamiłowania do sztuki origami jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500