Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

WOLONTARIAT

wolontariat
OPIEKUNOWIE WOLONTARIATU

Renata Kleinert

Anna Tyc

Elżbieta Czabaj

ks Krzysztof Krysiński

Jacek Muziewicz

Agnieszka Tomaczyk (PCK)

Featured

RODACY BOHATEROM - PACZKA DLA KOMBATANTA

W ZSP Grodków zebrano paczki 🎁dla Polaków na Kresach 🇵🇱 w ramach Bożonarodzeniowej🎄 Akcji 🌲🎅Rodacy Bohaterom. Lubimy pomagać 💪.

paczka kombatant 01paczka kombatant 01paczka kombatant 01paczka kombatant 01paczka kombatant 01

Featured

MIKOŁAJKI W OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W GRODKOWIE

Już po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu w ZSP w Grodkowie z pomocą opiekuna, pani Anny Tyc, przygotowało z okazji Mikołajek podarunki dla dzieci z SOSW w Grodkowie. Św. Mikołaj, który dotarł do naszych sąsiadów dokładnie 6 grudnia, ciągnięty poprzez śnieżne zaspy przez dzielne renifery podzwaniające dzwonkami (por. zdjęcia) w licznej asyście elfów, przekazał dzieciom zabawki, pluszaki, kredki, pisaki, kubki, drobne słodycze. Prezenty zawdzięczamy uczniom i pracownikom naszej szkoły oraz licznym sponsorom, którym z serca dziękujemy. Są to następujące osoby i firmy: Agro As – Monika Łukawska, Beata Palak, Anna Maciąg, Małgorzata Gawor, Małgorzata Bernard, Robert Wąs.

mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02mikolaj w oszw 02

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w Galerii zdjęć (TUTAJ).

Featured

AKCJA WOLONTARIATU - ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZAT NA DZIEŃ KUNDELKA

Wolontariat i uczniowie ZSP Grodków włączyli się w akcję pomocy zwierzętom🐕‍🦺🐕🐈‍⬛🐈 Grodkowskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt MISIEK. Przekazaliśmy karmę🐶 i zabawki🧸.

karma 01karma 01karma 01karma 01karma 01karma 01

Featured

AKCJA WOLONTARIATU - SPRZĄTANIE GROBÓW

Wolontariat ZSP Grodków porządkuje opuszczone groby 🪦🕯️🧹.

groby 01groby 01groby 01groby 01

UDANA ZBIÓRKA NAKRĘTEK DLA DARII I KINGI

W naszej szkole organizowaliśmy zbiórkę nakrętek dla Darii i Kingi, które chorują na dziecięce porażenie mózgowe. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i dzięki ich zaangażowaniu zebrane zostało bardzo dużo nakrętek, które pomogą rodzinie dziewczynek częsciowo pokreyć koszty rehabilitacji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji. Jesteście wspaniali 💪💪💪.

nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1nakretki 1

ODWIEDZINY W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ W GRODKOWIE

Dzisiaj, tj. w środę przed świętami, uczniowie z wolontariatu ZSP Grodków wraz z opiekunami, E. Czabaj i K. Krysińskim, odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Grodkowie przy ulicy Mickiewicza. Wolontariusze przygotowali wcześniej skromne upominki w postaci bukietów z bukszpanu, drewnianych serc i wykonanych przez siebie ozdób wielkanocnych (kurek 🐤i zajączków🐇).

Spotkanie było bardzo udane – wzięło w nim udział około dwudziestu mieszkańców domu. Wspólnie rozmawialiśmy o tradycjach świątecznych oraz czytaliśmy opowieści tematycznie związane z Wielkanocą. Na koniec złożyliśmy sobie nawzajem życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych i przekazaliśmy wykonaną przez nas kartkę.

opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01opieka sp odwiedziny 01

AKCJE WOLONTARIATU W GRUDNIU

Uczniowie ZSP Grodków zebrali w grudniu 2022 r. karmę dla zwierząt 🐕🐈ze schroniska oraz po raz kolejny przyłączyli się do akcji Rodacy Bohaterom czyli Pomoc Polakom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen, zbierając paczki żywnościowe z przeznaczeniem na Kresy.

wolontariat grudz 01
wolontariat grudz 02wolontariat grudz 03wolontariat grudz 04

POMOC HUMANITARNA DLA UKRAINY

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie przygotowali w listopadzie 2022 paczki z pomocą humanitarną na Ukrainę. Zebrana przez społeczność szkolną żywność trafi do uchodźców wojennych i rodzin, które przyjęły ich do swoich domów w Skale Podolskiej. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom!

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom!

pomoc ukraina 02pomoc ukraina 01
pomoc ukraina 02pomoc ukraina 01

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500