Wicemistrzowie województwa!

I to drużyna z Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie została wicemistrzem województwa, pokonując tym samym brzeską drużynę z II LO w Brzegu. Puchary dla zwycięskich drużyn ufundował Marszałek Województwa oraz Prezydenta Miasta Opola. Uczestnicy otrzymali również dyplom oraz nagrody rzeczowe.

W skład drużyny z ZSR CKP wchodzą: Daniel Świderski, Karolina Wolny, Patryk Szyszko, Mateusz Gardas oraz Szymon Chmielowski. Drużynę wspierali i wykonali fotoreportaż koledzy Marcin Dyl i Michał Gałuszka oraz koleżanka Angelika Sawicka.

Zespół wykazał się dużym poświęceniem i zaangażowaniem w działania ratownicze, tym samym potwierdzając swoją wysoką klasę, gdyż jest to już piąte z kolei podium dla drużyny ratowniczej z Zespołu Szkół Rolniczych w Grodkowie.

Podziękowania należą się również firmie „Fireshop” z Grodkowa za wsparcie logistyczne drużyny.

Jesteśmy z WAS bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!!

 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM