III Turniej Pierwszej Pomocy

Celem Turnieju jest wzmocnienie procesu edukacji młodzieży gimnazjalnej poprzez podniesienie poziomu wiedzy z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy oraz przeciwdziałanie występowaniu wypadków poprzez upowszechnianie zasad bezpieczeństwa i wykształcenie nawyków ich przestrzegania.

Turniej odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2015 r., natomiast termin zgłoszenia drużyn do udziału w Turnieju upływa 20 kwietnia 2015 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin Turnieju zostały zamieszczone na stronie internetowej www.zsrgrd.pl w zakładce Turniej PP.

Serdecznie zapraszamy!!

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM