Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

KONKURSY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zrób fotkę (max 3) otaczającej Cię rzeczywistości w kontekście szeroko rozumianej ekologii. To mogą być ujęcia piękna przyrody, pozytywnych zachowań ekologicznych, symbiozy człowieka z przyrodą. Mogą to być także przykłady skutków działań antyekologicznych (dewastacja przyrody, zaśmiecenie, zanieczyszczenie wód itp.). Pamiętajcie, żeby zdjęcia nie zawierały twarzy. liczymy na Twoją kreatywność, ale i na celne uchwycenie tematu. Na Wasze zdjęcia czekamy do 25 września 2023r. Możecie je przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do konkursu dopuszcza się zdjęcia kolorowe i czarno-białe w formacie plików JPEG. Nadesłane pliki (fotografie cyfrowe) muszą mieścić się w rozdzielczości: min. 3000 piks . Zdjęć nie można edytować w programach graficznych. Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych (RODO). Oceny fotografii dokona powołane jury. Ocenie podlegać będą następujące elementy prac fotograficznych: zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość i oryginalność obrazu. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano NAGRODY.

konkurs ekologia

KOLEJNE SUKCESY W ZSP GRODKÓW 🏆

16 czerwca uczniowie ZSP Grodków wzięli udział w Mistrzostwach województwa w wędkarstwie spławikowym 🎣🐟.

Indywidualnie
🥇Kamil Grzywnowicz I miejsce
🥉Kacper Bartoszyński III miejsce

Drużynowo ekipa ZSP Grodków 1 miejsce.

Gratulacje👏👏

zawody splawik 1zawody splawik 1zawody splawik 1

XXIX MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK - PODSUMOWANIE

Szkolna drużyna ratownicza ZSP Grodków podczas etapu rejonowego Mistrzostw, który odbył się 26 kwietnia w Nysie, zajęła I miejsce 🥇 uzyskując awans do etapu okręgowego (wojewódzkiego).

Nasza drużyna ratownicza, reprezentując powiat brzeski, podczas etapu okręgowego Mistrzostw, który odbył się 27 maja w Opolu zajęła najwyższe miejsce na podium🏆.
Otrzymaliśmy zaszczyt reprezentowania całego województwa na ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK, które odbywały się w Łodzi w dniach 2 - 4 czerwca.
Podczas etapu centralnego zawodnicy zmierzyli się z: amputacją palca, udarem, raną postrzałową, urazem kręgosłupa, poparzeniami, pomocą osobie podtopionej, ugryzieniem przez wiewiórkę i z wieloma innymi ciekawymi przypadkami.

Nasza drużyna, debiutująca w etapie centralnym, zajęła bardzo dobre XII miejsce🎖. We wszystkich etapach XXIX Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK wzięło udział ponad 400 drużyn ratowniczych z całego kraju.

Skład szkolnej drużyny ratowniczej:
🎖 Jakub Bryła
🎖 Kaja Chudak
🎖 Martyna Psiurska
🎖 Maja Rusnak
🎖 Aleksander Steleblak
🎖 Kacper Szefer
🎖 Wiktoria Zatorska

W tym miejscu chcieliśmy podziękować za całą pomoc oraz wsparcie, które otrzymaliśmy od Pana Jacka Monkiewicza - Starosty i Pani Ewy Smolińskiej - Wicestarosty Powiat Brzeski
Podziękowania należą się również Panu Darkowi, który bezpiecznie zawiózł 🚌nas do Łodzi i kibicował nam podczas etapu centralnego👏.
Podziękowania kierujemy również do szkolnej rady rodziców, dyrekcji, a przede wszystkim do naszego opiekuna Pana Jacka Mrożka, za zaangażowanie w działalność drużyny na każdym etapie eliminacji.

Jeszcze raz, dziękujemy!👏

ratownictwo 1ratownictwo 1ratownictwo 1ratownictwo 1

ZSP GRODKÓW 12 DRUŻYNĄ RATOWNICZĄ W POLSCE 💪

Po długim, pełnym emocji dniu szkolna drużyna ratownicza ZSP Grodków zajęła XII miejsce na krajowych XXIX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Łodzi.

Gratulacje dla Was

🏅Kaja Chudak
🏅Kacper Szefer
🏅Jakub Bryła
🏅Maja Rusnak
🏅Wiktoria Zatorska

ratownicza1

I MIEJSCE W ETAPIE OKRĘGOWYM XXIX MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY PCK 🏆

Gratulacje zwycięskiej drużynie ratowniczej ZSP Grodków w składzie:

🥇Aleksander Steleblak - kapitan drużyny
🥇Kacper Szefer
🥇Maja Rusnak
🥇Jakub Bryła
🥇Wiktoria Zatorska

Drużynę dzielnie wspierały i kibicowały Martyna Psiurska i Kaja Chudak. Etap centralny odbędzie się w Łodzi już od 2 czerwca.

pck1pck1pck1pck1pck1pck1pck1pck1

🏆I MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM XXIX MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY

Szkolna drużyna ratownicza zajęła 🏆 I miejsce w etapie rejonowym XXIX Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża🥇 i tym samym awansowała do etapu okręgowego XXIX Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, który odbędzie się 27 maja 2023 r. w Opolu.

Trzymamy kciuki

mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01mistrzostwa pck 01

🥈 II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY

Szkolna drużyna ratownicza wzięła udział w szóstej edycji Mistrzostw Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu. Nagrodą za II miejsce jest kurs dla uczestników drużyny "Surwiwalowa pierwsza pomoc". Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Steleblak, Kacper Szefer, Jakub Bryła, Martyna Psiurska. Dzielnie drużynę wspierały Wiktoria Zatorska i Maja Rusnak.  Zadania podczas mistrzostw były bardzo realistyczne i wymagające m.in. upadek z wysokości, awantura i przedawkowanie używek w dyskotece , upadek ze schodów, czy też pomoc strażakom podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Ponadto indywidualnie osiągnęliśmy wysokie miejsca:
- Jakub Bryła – I miejsce🥇 w kategorii Brzeski Mistrz Teorii otrzymując okazały puchar i dyplom🏆🏆
- Jacek Mrożek – miejsce II w kategorii opiekun drużyny

Mogliśmy również udzielić wywiadu dla Radia Opole (TUTAJ).

Dziękujemy Firmie AgroAs za otrzymane koszulki. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń oraz z workiem doświadczeń które będą procentowały w przyszłości.

Jesteśmy z Was dumni!!! 👍👏👏

mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1mistrzostwa pierwsza pomoc 1

IX EDYCJA KONKURSU "ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - BOHATEROWIE NASZEJ WOLNOŚCI"

7 marca 2023 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Brzegu odbyła się IX edycja konkursu "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Naszej Wolności".  Drużyna ZSP Grodków w składzie: Jakub Dziurdzik i Dominik Kozoświst z kl. II TL pod opieką Pana Jacka Muziewicza zdobyła II miejsce pokonując brzeskie II LO, ZSE i ZSZ Nr 1.  Na konkursie byliśmy jedyną szkołą spoza Brzegu!

Formuła konkursu to losowane pytania, krótka chwila na zastanowienie i odpowiedź przed liczną publicznością, którą stanowili uczniowie i nauczyciele gospodarza konkursu więc wcale nie było łatwo!

Gratulujemy!!

konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04konkurs wykleci 04

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500