KASA NA KLASĘ

Klip swiatecznySamorząd Uczniowski zaprasza do kolejnego konkursu z seri "Kasa na klasę". Tym razem prosimy każdą z klas o pomoc w stworzeniu świątecznego teledysku, który planujemy nakręcić już 19 grudnia (piątek). Planem filmowym będzie korytarz na pierwszym piętrze szkoły, który wcześniej trzeba przystroić i tutaj mamy zadanie właśnie dla Was.

Każda z klas wybiera jedną część korytarza na pierwszym pietrze, którą świątecznie ozdobi. Do wyboru macie następujące elementy:

 • okna-papierowe ozdoby, mikołaje, renifery itp
 • poręcze przy schodach-kolorowe łańcuchy, ew. lampki
 • parapety-kolorowe łańcuchy,
 • ozdoby na jednej ze ścian (duży napis Wesołych Świąt)
 • duża przystrojona choinka
 • ozdoby korytarza
 • drzwi klasowe

Swój wybór jak najszybciej zgłoście do prof. R.Miszkiewicza, udziela on również szczegółowych informacji dot. tej akcji. Wybrana część korytarza powinna zostać przystrojona do dnia 18 grudnia.

Dodatkowo oceniane będą również świąteczne ubiory w dniu 19 grudnia (mogą być swiąteczne czapeczki, przebrania mikołaja itp. ) oraz zaangażowanie uczniów w kręcenie i montaż filmu. Punkty do rankingu w tym konkursie przyznaje Dyrekcja szkoły.

Efekt w postaci świątecznego teledysku będziecie mogli zobaczyć na szkolnym fejsie w dniu 24 grudnia.

pokaz modyAndrzejki zbliżają się wielkimi krokami i właśnie z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprasza na andrzejkowy pokaz mody. Już 1 grudnia o godzinie 10.50 szkolna sala gimnastyczna zamieni się w wybieg dla modeli i modelek, czyli dla Was kochani uczniowie :)

Każda klasa ma za zadanie zaprezentować tematyczny pokaz mody według następujących zasad:

 • w pokazie musi wziąć udział przynajmniej 5 osób z każdej klasy, im więcej tym lepiej
 • motyw tematyczny pokazu jest dowolny, np. straszny - wtedy osoby występujące muszą nas przestraszyć ;)
 • uczestnicy mogą dostarczyć w dniu pokazu ścieżkę dźwiękową, przy której chcą się zaprezentować
 • możecie również wystawić własnego prezentera, który na bieżąco będzie komentował daną kreację (opcja dodatkowo punktowana)
 • występ będzie oceniany przez 4 nauczycieli wybranych przez SU, którzy ocenią m.in. pomysł, przebrania uczestników, ogólną prezencję, wkład pracy i zaangażowanie

...i najważniejsze, wyniki konkursu zaliczymy do rankingu klas - gramy o konkretną kasę :)

bialo czerwoniJuż 11 listopada (wtorek) obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z historii na pewno wiecie, że 11 listopada 1918 roku zakończyła się I wojna światowa wskutek czego, Polska po 123 latach zaborów odzyskała niepodległość.

Samorząd Uczniowski, chcąc uczcić tą ważną dla każdego z nas datę, organizuje konkursu "Biało-czerwona klasa", którego wyniki zaliczymy do rankingu klas. Zasady są następujące:

zakrecona akcjaZachęcamy wszystkie klasy do uczestnictwa w  „Zakręconej akcji dla Oskara”, której wyniki zostaną zaliczone do rankingu „Kasa na klasę”.

Nakrętki zbieramy dla Oskara Gądka, aby pomóc w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego i w rehabilitacji Oskara. Oskarek urodził się w 22 tygodniu ciąży z porażeniem mózgowym, niedowidzi, nie słyszy, nie mówi, nie chodzi. Choruje na padaczkę i tarczycę. Plan akcji:

old fotoJuż w najbliższy poniedziałek 13 października podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się konkurs klasowy pt. "Rozpoznaj nauczyciela ze zdjęcia z dzieciństwa". Wszystkie klasy prosimy o wystawienie do konkursu po dwóch reprezentantów. Apel rozpoczynamy o godzinie 10.50 na sali gimnastycznej. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i nauczycieli.

Wyniki konkursu wliczamy do rankingu "Kasa na klasę".

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM