Zawody w piłce nożnej halowej chłopców

halowaPÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

13.02.2018r. w hali sportowej Politechniki Opolskiej odbył się półfinał wojewódzki w piłce nożnej halowej chłopców, w którym wzięły udział następujące drużyny: ZSM Opole, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kluczbork, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej Kędzierzyn-Koźle i ZSR CKP Grodków.

Wyniki naszej drużyny:

ZSR Grodków – ZSM Opole 0-2

ZSR Grodków – ZS Kluczbork 1-2

ZSR Grodków – ZSŻŚ Kędzierzyn-Koźle 0-3

Ostatecznie nasza drużyna zajęła IV miejsce, gratulujemy serdecznie!!!

Skład drużyny:

1. Maciej Murański

2. Dominik Giedyk

3. Dawid Niestrzęba

4. Grzegorz Rak

5. Patryk Muszalski

6. Paweł Arcab

7. Kamil Tarczynski

8. Michał Kuczaj

9. Szymon Pielechata

10. Łukasz Kmiecik


MISTRZOSTWA POWIATU BRZESKIEGO

W dniu 06.02.18r w hali sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w piłce nożnej halowej chłopców. Do finału powiatowego zakwalifikowało się pięć szkół z powiatu: ZSZ nr1, I LO i ZSE Brzeg, LO Grodków i ZSR CKP Grodków. W pierwszym meczu kwalifikacyjnym nasza drużyna wygrała z ZSZ Nr 1 Brzeg 2-0 i dzięki temu zakwalifikowała się do głównego turnieju, w którym każdy gra z każdym. W kolejnym meczu nasi chłopcy wygrali z LO Brzeg 2-1, następnie wygraliśmy 2-0 z LO Grodków oraz przegraliśmy z ZSE Brzeg 1-5. Na pocieszenie zasługuje fakt, iż zajmując II miejsce w turnieju awansowaliśmy do półfinału wojewódzkiego.

Końcowa kolejność:

1. I miejsce – ZSE Brzeg

2. II miejsce – ZSR CKP Grodków

3. II miejsce – LO Brzeg

4. IV miejsce – LO Grodków

5. V miejsce = ZSZ Nr1 Brzeg

Skład drużyny:

1. Maciej Murański

2. Dominik Giedyk

3. Dawid Niestrzęba

4. Grzegorz Rak

5. Patryk Muszalski

6. Paweł Arcab

7. Kamil Tarczynski

8. Michał Kuczaj

9. Szymon Pielechata

10. Łukasz Kmiecik

11. Oskar Karpeta

Opiekun

Grzegorz Piechota

20180213 115827

20180213 11485720180213 111946

 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM