• Nagłówek 2
  • Naglowek 1
  • Nagłówek 3
  • Nagłówek 6
  • Nagłówek 4
  • Nagłówek 5

Spotkanie z pracownikami Uniwersytetu Opolskiego

Dnia 17 marca uczniowie naszej szkoły z klas I TIL i II TIL uczestniczyli w wykładach, które prowadzone były w formie on-line przez pracowników naukowych Uniwersytetu Opolskiego Panią dr Elżbietę Nieroba i Panią dr Annę Kopczak- Wirga. Tematyka wykładów jak najbardziej aktualna dla młodzieży 😉 czyli „Dlaczego się zakochujemy? Co o miłości mówi nauka. „Jak Cię widzą, tak cię …..lajkują”. Mój wizerunek w sieci. Socjologiczne podejście do Internetu.

Dziękujemy Paniom za przyjęcie zaproszenia i liczymy na dalszą współpracę! Spotkanie odbyło się dzięki współpracy z Uniwersytetem Pani pedagog Agnieszki Sobów.

u1

u2

u3

 

 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM