• Nagłówek 2
  • Naglowek 1
  • Nagłówek 3
  • Nagłówek 6
  • Nagłówek 4
  • Nagłówek 5

Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie

          Dnia 01 grudnia 2020 roku przeprowadzona została XXVI edycja Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie. Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu przy współpracy Wojewódzkiej Komisji ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała Maryla Osiadacz z klasy II TMR.

Resized Snapchat 1013694548

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu w określonym czasie z zakresu: bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie, świadczenia rentowe i emerytalne oraz zasiłki chorobowe przysługujące rolnikom, a także bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz bezpieczeństwo pożarowe.

W tym roku szczęście dopisało Maryli i zajęła II miejsce w grupie uczniów szkół ponadpodstawowych.

Dziękuję Maryli za przygotowanie się i udział w konkursie. Opiekun - Andrzej Chwałek

Więcej informacji o konkursie na stronie PIP w Opolu: https://opole.pip.gov.pl/pl/

 

© 2021 Tomasz Tomaszewski. All Rights Reserved.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM