Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

Warsztaty Pierwszej Pomocy

warsztatyW środę 18 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Warsztatach Pierwszej Pomocy, które odbyły się  w Opolu

Szkołę reprezentowali: Daniel Świderski – 1TE/TA, Mateusz Gardas – 1 TI/TPS, Szymon Chmielowski – 1TI/TPS i Michał Zacierka – 1TE/TA.

Zajęcia podzielone były na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części uczniowie uczestniczyli w różnych wykładach prowadzonych przez policjantów i członków WOPR,  oglądali również pokaz udzielania pierwszej  pomocy przez wykwalifikowanych ratowników. W części praktycznej uczniowie udali się na poszczególne stacje rozmieszczone na strzelnicy w Opolu, gdzie czekały na nich upozorowane sytuacje z życia codziennego tj. wstrząs wywołany oparzeniem wrzącą wodą, wypadek na motorze ze złamaniem, zadławienie oraz resuscytacja przy użyciu defibrylatora AED. Po zajęciach praktycznych na uczniów czekał pokaz grupy antyterrorystycznej oraz ciepły posiłek. I długi weekend czerwcowy :D

Zdjęcia: www.facebook.com/druzynaratowniczazsr

{phocagallery view=category|categoryid=111|limitstart=0|limitcount=0}

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500