Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
 • 1.png
 • nowe1.png
 • szkola_naglowek_new.jpg
 • szkola_naglowek_new2.png
 • w.jpg
 • za.jpg

DLA RODZICÓW

1 MARCA – NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOLNIERZY WYKLĘTYCH - ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

Tradycyjnie już święto narodowe pokrywa się ze świętem Patrona Szkoły (Żołnierze Niezłomni). Z okazji największego święta społeczności szkolnej w tym roku pojawiło się wiele atrakcyjnych form pracy i możliwości pogłębienia wiedzy o Niezłomnych:

 • przygotowana została gazetka opowiadająca o pracach poszukiwawczych na Lotnisku w Starym Grodkowie i prezentująca najlepsze prace wykonane przez uczniów (tematyka związana z Patronem Szkoły). Najlepsze prace wykonali następujący uczniowie: Sypek Martyna, Góra Zuzanna, Tajs Dominik, Chomiak Jakub, Kozoświst Dominik (klasa I TL) i Pokusa Maja, Hulbój Aleksander, Kaleta Marta, Galus Dominik, Narbutowicz Oliwia (klasa I TIE).
 • niektóre klasy odwiedziła grupa rekonstrukcyjna Regionalnego Stowarzyszenia Miłośników Historii i Wojskowości im. Rotmistrza W. Pileckiego Kryptonim T IV, prezentująca umundurowanie i wyposażenie z okresu walk Niezłomnych z komunistami,
 • w każdej klasie odbyła się prezentacja filmu „Lawina” pokazującego kulisy komunistycznej zbrodni na żołnierzach Henryka Flame „Bartka”, następnie uczniowie mogli poznać twarze tych, których szczątki odnaleziono w Starym Grodkowie i zostali zidentyfikowani (prezentacja komputerowa),
 • oprócz tego każda klasa miała do rozwiązania krzyżówkę poświęconą Niezłomnym oraz odpowiadała na pytania dotyczące życiorysu Tadeusza Podolskiego opisanego w opracowaniu „Zniknąć, żeby nie zdradzić”. Tadeusz Podolski jest Żołnierzem Niezłomnym z terenu naszej gminy!
 • na podstawie kart pracy do zadań wyniki wyglądają następująco:
  • Szkoły średnie: I miejsce klasa III THL i I TIE (obie klasy uzyskały 15 na 16 możliwych do uzyskania punktów); II miejsce klasa II TEP; III miejsce I TL i II TIL;
  • Szkoły zawodowe: I miejsce klasa III Bsp (12 na 16 możliwych do uzyskania punktów), II miejsce klasy I BSa i I BSb.

Zarówno uczniom jak i nauczycielom dziękuję za zaangażowanie w prace!

Jacek Muziewicz

dzien patrona1dzien patrona2
dzien patrona5dzien patrona4
dzien patrona3dzien patrona6
dzien patrona7dzien patrona8
dzien patrona9

DODATKOWE DNI WOLNE 2021/2022

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI 2021/2022

 

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

 

 

Rada Rodziców
przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych

 w Grodkowie


ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

03 88700005 2001 0033 0136 0001

Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów

Składka na ten rok 100 zł. na pierwsze dziecko, rodzeństwo 50,00 zł. (można wpłacać ratalnie)

REGULAMIN RADY RODZICÓW

 

Zgoda na publikację wizerunku

OŚWIADCZENIE

(pracownika jednostki/ rodzica/ ucznia)*

Ja…………………………………………………………………………………………………………………………………………

                                                           (imię i nazwisko)

na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych   z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie (mojego wizerunku, wizerunku mojego dziecka: imię i nazwisko dziecka) przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie, ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków, Tel. 77 415 52 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celach promocyjnych na stronie internetowej, w internetowych profilach społecznościowych, w publikacjach prasowych oraz w pozostałej przestrzeni publicznej i w mediach.

Data i podpis ....................................................

*niepotrzebne skreślić

Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

 

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500