Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM
  • 1.png
  • nowe1.png
  • szkola_naglowek_new.jpg
  • szkola_naglowek_new2.png
  • w.jpg
  • za.jpg
Powiadomienie

WAKACYJNY SERWER MINECRAFT DLA WSZYSTKICH


Zapraszamy całą społeczność uczniowską jak i wszystkie osoby z zewnątrz do dołączenia do naszej wakacyjnej edycji serwera minecraft. W upalne dni czeka na was szereg przygotowanych rozwiązań mających na celu urozmaicenie rozgrywki.

Informacje podstawowe:
  • Wersja: 1.19 (ta z żabami)
  • Whitelista: Włączona (zależy nam na utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa na serwerze)
  • Premium wymagane: NIE
  • Rejestracja na stronie poniżej
Więcej informacji na stronie serwera

zakonczenie roku

DLA UCZNIÓW

Szkolny Koło Wolontariatu wraz z Harcerstwem zorganizowało zbiórkę na rzecz, dzielnie walczącej z rosyjskim okupantem od ponad miesiąca Ukrainy. Potrzeby są ogromne ale społeczność szkolna przy dużym wsparciu mieszkańców Grodkowa zebrała m.in. leki, środki medyczne koce, produkty spożywcze, zabawki, ubrania. Rzeczy te zostały częściowo przekazane uchodźcą przebywającym w hotelu Grodek, lecz większa część darów pojechała do Lwowa, gdzie trafiły do szpitala oraz Liceum.
Nasi Wolontariusze wspierali jednak przede wszystkim osoby zakwaterowane w Grodku, podarowując im najcenniejsze co można przekazać drugiemu człowiekowi -swój CZAS.
Przy organizacji zbiórki oraz grach zabawach organizowanych dla dzieci ukraińskich spędzili ponad 500 godzin!
W tym miejscu pragniemy podziękować Markowi Gaik, który dzielnie i z wielki oddaniem koordynował akcje pomocy, łącząc siły swojej harcerskiej drużyny BOBRY i uczniów naszego Zespołu Szkół.
Pamiętajmy jednak, że akcja trwa! Zbiórka w budynku Liceum jest kontynuowana. Wierzymy, że Wasze serca są nadal otwarte!

zbiorka ukraina plakat

W dniu 30.01 odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w którym wzięliśmy udział. Nasi uczniowie z kółka Wolontariatu wspierani przez innych uczniów naszego Zespołu Szkół w składzie: Wiśniowska Milena, Fiałkawska Faustyna, Dyrbusz Anna, Starukh Ilona , Żędzianowska Oliwia, Gaik Marek, Furs Szymon, Dzienisieńko Weronika, Janik Natalia Wiącek Klaudia, Szefer Kacper, Wiesner Bartłomiej, oraz Steleblak Kacper byli wśród tysięcy wolontariuszy z całej Polski wspierających tą Letnią Zadymę w Środku Zimy. Naszym uczniom udało się zebrać kwotę 3084,83 złotych. Warto podkreślić, że osób chcących przyłączyć się do tej akcji było dużo więcej, niestety liczba wolontariuszy była od nas niezależna. Nie martwcie się jednak, bo mamy ambitne plany na przyszły rok!:). Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę z całego serca dziękujemy.

17 grudnia 2021 r. zakończyliśmy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie dziewiątą edycję zbiórki paczek żywnościowych w ramach akcji Rodacy Bohaterom – Pomoc Polakom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Pomimo trudności związanych z nauką zdalną i pandemią zebraliśmy w ZSP 28 paczek. Dziękujemy serdecznie darczyńcom, byli to: Jacek Muziewicz – klasa 3 THL, PSP w Gnojnej, Jacek Mrożek – klasa 3 TIL, Agnieszka Cioch – klasa 3 TEP, Katarzyna Kendik-Palak, PSP Kolnica, Joanna Jończyk-Warchoł, Anna Tyc, Katarzyna Gwóźdź – klasa 2 BS, Katarzyna Turowska – klasa 2 a LO, Anna i Aleksandra Włoch, PSP Lipowa – K. Włoch – wolontariat, Grzegorz Piechota, Stefania Maćkowiak-Konieczna – klasa 3 ag LO, Tomasz Tomaszewski – klasa 1 TIE, W. Krawiec, J. Idczak – klasa 2 TEP, Jolanta Walaszek – klasa 3 BSg, Agata Habina-Kudzia – klasa 3 a LO, R. Kleinert – wolontariat ZSP.

kresy podsum 2021 04kresy podsum 2021 02W sumie w gminie Skoroszyce oraz gminie Grodków zebrano ponad 100 paczek. Organizatorem i koordynatorem akcji w Grodkowie od czasu pierwszej edycji akcji w grudniu 2016 r. jest p. Danuta Trzaskawska.

Dziś odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne zorganizowane przez p. Annę Tyc dla wolontariuszy z klasy 4 TPL. Tradycyjny wigilijny poczęstunek przy akompaniamencie kolęd był ze strony opiekunów wolontariatu podziękowaniem dla uczniów za czteroletnią współpracę. Członkowie wolontariatu szkolnego z 4 TPL otrzymali także podziękowania i upominki – ozdoby świąteczne – od pani wicedyrektor Agnieszki Tomczyk.

W listopadzie 2021 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie odbyła się zbiórka darów w celu przygotowania paczek mikołajkowych dla 24 dzieci z Domu Dziecka w Strzegowie. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy mikołajkowej i osobą, która pozyskała dary od wielu sponsorów z terenu miasta i okolic, była nauczycielka języka angielskiego ZSP w Grodkowie, p. Anna Tyc. W zbiórkę zaangażowała się społeczność uczniów i nauczycieli, dzięki czemu nazbierano wiele zabawek, pluszaków, gier i klocków.Pani Anna zajęła się zebraniem i spakowaniem prezentów (co zajmuje wiele godzin pracy, jeśli nie ma się elfów do pomocy).

kombatanci plakat

Zapraszamy po raz kolejny wszystkich chętnych do udziału w akcji Rodacy Bohaterom czyli Pomoc Kombatantom na Kresach, organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Akcja polega na przygotowaniu samodzielnie lub w klasach, rodzinach, miejscach pracy paczki żywnościowej (według wzorcowej listy) z przeznaczeniem dla polskich kombatantów na Kresach. Zbiórka trwa do 17 grudnia 2021 roku. Paczki można przynosić do sekretariatu szkoły.

NASZA SZKOŁA

herb grodkow

Początki oświaty rolniczej w Grodkowie sięgają roku 1948 kiedy to Powiatowy Inspektor Oświaty Rolniczej podjął decyzję o utworzeniu Średniej Szkoły Rolniczej. Na początku szkoła oferowała naukę tylko w zawodach rolniczych (np. Technik mechanizacji rolnictwa) dopiero w późniejszych latach po zmianach organizacyjnych (m.in. dołączeniu Zespołu Szkół Zawodowych w roku 2001 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Grodkowie w roku 2021) i utworzeniu Zespołu Szkół nastąpił dynamiczny rozwój placówki i poszerzenie oferty edukacyjnej.

KONTAKT

   ul. Krakowska 20, 49-200 Grodków

   tel. 77 415-52-94

   e-mail: kontakt@zsgrd.pl


  Numer konta: 03 88700005 2001 0033 0136 0001


   Poniedziałek - Piątek:    700 - 1500