eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

89971449 1349598115243150 188404023248814080 n

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice


Nadszedł dla nasz wszystkich trudny czas. Nie możemy normalnie uczyć się w szkole, musimy zostać w domu. Nie jest to jednak okres ferii .W związku z istniejącym stanem zagrożenia epidemicznego MEN zaleca podjęcie nauczania zdalnego. Obecnie pracujemy nad uruchomieniem platformy e-learningowej moodle dla poszczególnych klas, uczniów i nauczycieli.
W na stronie https://www.kuratorium.opole.pl/ oraz MEN https://www.gov.pl/web/edukacja
https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcje-z-internetu znajduje się wiele informacji na temat zdalnego nauczania. Jest wiele propozycji zasobów internetowych z poszczególnych przedmiotów .Wykorzystajcie dobrze ten czas np. na powtórzenie i utrwalenie wiadomości, na nadrobienie zaległości, na przeczytanie lektury, obejrzenie dobrego filmu lub sztuki w TV lub Internecie.
Proszę Was zostańcie w domu. Bądźcie odpowiedzialni, dbajcie o siebie i innych, szczególnie o osoby starsze, które mogą łatwo zarazić od młodych, nawet gdy Wy możecie przechodzić zarażenie koronawirusem bezobjawowo.

Pozdrawiam serdecznie
Danuta Trzaskawska

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll