eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

x

W ramach Dnia Patrona Szkoły - Żołnierzy Niezłomnych odbył się I Szkolny Rajd Śladami Żołnierzy Niezłomnych - Śladami zbrodni komunistycznych. Patronat nad rajdem objął Instytutu Pamięci Narodowej Delegatura w Opolu. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Tomasza Greniucha Naczelnika Opolskiej Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej oraz Pana Marcina Żukowskiego Inspektora IPN w Opolu za obecność, pomoc w organizacji i przedstawienie młodzieży szkolnej oraz nauczycielom biorący udział rajdzie tragicznych losów Żołnierzy NSZ Okręgu Śląska Cieszyńskiego pod dowództwem ktp Henryka Flamego oraz historii komunistycznych zbrodni jakie miały miejsce w naszej najbliższej okolicy.

xx xxxx

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll