eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

1

W dniu 3 marca 2020 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - Żołnierzy Niezłomnych. Odbył się uroczysty apel, który zaszczycil swoją obecnością Pan Tomasz Greniuch Naczelniki Opolskiej Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej oraz Pan Marcin Żukowski Inspektor IPN w Opolu. Młodzież z klasy I THL pod opieką Pana Jacka Muziewicza oraz Pani Elżbiety Rzepki przedstawiła w bardzo ciekawy sposób tragiczna Żołnierzy Wyklętych, którzy walczyli w latach 1944 - 1963 o niepodległa Polskę. Dowiedzieliśmy się o historii zbiorowego mordu przez NKWD i UB 30 Żołnierzy NSZ Okręgu Śląska Cieszyńskiego pod dowództwem ktp Henryka Flamego we wrześniu 1946 r. Uczniwie przedstawi sylwetki odnalezionych w Starym Grodkowie i już zidentyfikowanych żołnierzy. Pan Tomasz Greniuch przedstawił na czym polegają prace Biura Identyfikacji IPN i jak ważne jest nazwanie Wszystkich odnalezionych Bohaterów po imieniu. Podsumowany został, także konkurs plastyczny pn.,, Żołnierze Niezłomni - Patronem Szkoły."

 4 2

a b c d e

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll