eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

IMG 20200120 103722

W dniu 20.01.2020r czyli w poniedziałek grupa uczniów z klas IIITMR i IVTMR uczestnicząca w projekcie „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” razem z opiekunem p. Jarosławem Idczakiem była gośćmi w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Uczniowie pod okiem instruktora z RZPWE brali udział w prezentacji dotyczącym pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Zajęcia koncentrowały się na budowie, zasadzie działania i szeroko pojętej diagnostyce takich właśnie pojazdów. Omówiono także przyrządy i urządzenia do diagnostyki. Każdy uczeń mógł spróbować swoich sił w różnych momentach prezentacji. Uczniowie stwierdzili, że prezentacja była ciekawa i dowiedzieli się wielu nowych rzeczy. Mamy nadzieje, że współpraca z RZPWE będzie się rozwijać.

Pozdrawiam Jarosław Idczak

 

IMG 20200120 103811 IMG 20200120 103754

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll