eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

MIKOŁAJKI DLA DZIECI Z OŚRODKA
 SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRODKOWIE

IMG 5718 IMG 5722 IMG 5734  IMG 5743

W dniu 6 grudnia uczniowie ZSP w Grodkowie wraz z nauczycielką Anna Tyc zorganizowali paczki mikołajkowe dla 63 dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Grodkowie. Organizatorem imprezy mikołajkowej była nauczycielka języka angielskiego
 ZSP w Grodkowie Anna Tyc, która pozyskała słodkie upominki od wielu sponsorów
 z terenu miasta Grodkowa i okolic. Ponadto w ramach działalności szkolnego wolontariatu nauczycielka zmobilizowała społeczność uczniowską do zbiórki pieniędzy, za które kupiono wycinanki i kleje, które następnie umieszczono w paczkach mikołajkowych dla dzieci.IMG 5755


W pomoc zbiórki prezentów dla dzieci tj: pluszaków, gier czy klocków bardzo aktywnie zaangażowała się pani Angelika Gielas, która jest absolwentką naszej szkoły. Młodzież naszej szkoły również przyniosła wiele zabawek, pluszaków, gier i klocków dla dzieci, którymi obdarowywał dzieci nasz szkolny Mikołaj – uczeń klasy IV TE – Arkadiusz Mania.  
Pierwszym punktem spotkania było jak zwykle, czytanie dla dzieci, w ramach prowadzonej od lat w Ośrodku Społecznej Kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Tym razem młodzież – uczniowie Technikum- Pomocnicy Mikołaja – przeczytali „Opowieść o Św. Mikołaju. Poproszono na środek przedstawiciela każdej klasy – pomocą mogli służyć obecni na zajęciach Rodzice. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące Mikołaja. Nagrodą za prawidłową odpowiedź była specjalna koperta od Św. Mikołaja, a w niej zadania do wykonania: świąteczna kartka oraz ozdoba choinkowa.
Najważniejszym punktem zajęć była wizyta Mikołaja, który przybył z rzeszą pomocników dźwigających worki z prezentami dla wszystkich dzieci. Mikołaj podziwiał wykonane przez uczniów i rodziców kartki i ozdoby. Byli i tacy, którzy przygotowali piosenkę lub wierszyk dla Mikołaja. Dzieci były bardzo przejęte i szczęśliwe. Prezenty sprawiły im wielką radość. Każde dziecko oprócz paczki ze słodyczami otrzymało pięknego pluszaka.   
Za prezenty, zabawki i słodycze bardzo chcielibyśmy podziękować uczniom ZSP w Grodkowie oraz sponsorom - Agro As, Bort 'Wimar', Palak - 'Maszyny Budowalne', Aleksandra Cokot, Małgorzata Gawor, Dominika Kubicka, Renata Smarduch - 'Europlast' ,  Salon Meblowy -  Anna Maciąg, Furs, 'My Travel' - Marta Kaczor, Monika Maciejowska -
Zawada ,Zbyszek Rewucki , Mariola Harchala, Angelika Gielas, Zuzanna Gielas, Lellek – Opole, Sandra i Adam Cygan, Justyna Inglot, Dorota Piętak – Przybytek, Dorota Budziar, Anna Wilczek, Patrycja Nowak, Maja Tarkowska, Justyna Deas, Salon Fryzjerski ‘Uroda’ – Natalia Walczak, Marta Kuleba.  W imieniu dzieci dziękujemy bardzo i liczymy na upominki w przyszłym roku.

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll